Kilitli Poşet Üreticileri

By Poşet In Kilitli Poşet, Poşet İmalatı No comments

Firmamız kendi bünyesinde özel teknolojik makineleriyle kilitli poşet üreticileri konumundadır. Türkiye genelinde kilitli poşet ihtiyacı bulunan tüm işletme, üretim firmaları ve çeşitli sektörlere imalat yapmaktadır. İstediğiniz özelliklerde ve ebatlarda üretimimiz bulunmaktadır. Firmamız toptan kilitli poşet satışı yaptığı gibi online poşet satış sitesinede sahiptir. İster adetli alım yapabileceğiniz gibi üretimden firma ve ihtiyacınıza özel poşet yaptırabilirsiniz.

Toptan Kilitli Poşet Üreticisi

Kilitli poşet üreticileri olarak yoğun kullanımı bulunan tüm müşterilerimize toptan imalat çözümleri önermekteyiz. Adetli ve az kilodaki alımlarda birim kilogram fiyatları normalin çok üstünde olmaktadır. Bu nedenle hali hazırda yıl boyu tüketim çoksa kesinlikle imalattan çözümler denenmelidir. Yıl sonundaki poşet gider maliyetinizi bu şekilde minimuma indirme şansınız bulunmaktadır. Bizlerde toptan kilitli poşet alımlarında sizlere en avantajlı fiyatlarla üretim yapmaktayız. Mutlaka firma uzmanlarımızdan size özel fiyat teklifinizi isteyiniz.

 

Baskılı Kilitli Poşet Üreticileri

Baskısız ve şeffaf kilitli poşetlerin satışını ve üretimini yaptığımız gibi baskılı kilitli poşet üreticileri olarak da sizlere en iyisini sunuyoruz. Poşetlerin üzerinde ister bilgilendirme metinleri, ister firma logosu yada farklı taleplerinizi uygulayabilmekteyiz. Ayrıca tek renk, renksiz yada resimli uygulamalarımızda bulunmaktadır. En küçük mini boy, küçük boy kilitli poşet ile battal boy kilitli poşetlerin tümünde her ebatta imalatımız daima vardır.

Poşet baskı çözümlerinde fabrikamızda son teknoloji makinalardan faydalanılmaktadır. Renk kalitesi ve poşet üzerindeki baskının uzun süre dayanımı için gerekli tüm kalite standartlarına sahibiz.  Şirketimiz ülke çapına yayılmış bir müşteri portföyüne sahiptir. Ufak büyük ve kurumsal firma ayrımı yapmadan her işletmenin kilitli poşetlerdeki ihtiyacına acil çözümler sunuyoruz.

Kilitli Poşet Üretim Fiyatları

Fiyatlar hakkında sitemizde şimdilik bir duyuru yapılmamış olup sadece online satın alabileceğiniz ürünlerde fiyatlar sergilenmektedir. Toptan ve özel üretim kilitli poşetler için bizlere ulaşıp fiyatları öğrenebilirsiniz. 2019-2020 yılı için en uygun kilitli poşet fiyatları ile sizlere hizmet verdiğimizden emin olabilirsiniz. Kilitli poşet üreticileri olarak en ekonomik fiyatları daima sizlere sağlamaya gayret gösteriyoruz. Lütfen alım yapacağınız miktarı ve istediğiniz özellikleri firma uzmanımıza iletiniz.