Kilitli poşet modelleri ve sipariş

Shopping cart
₺ 0,00

Ambalaj ve poşet üretiminde sektörün önde gelen firmalarından olan Sdf sizlere Kilitli Poşet modelleri taleplerinizde de en hızlı ve kaliteli çözümleri sunmaktadır. Kilitli poşetler kullanım alanı olarak diğer poşet ve torba türlerine göre farklılık göstermektedir. Bir çok alanda kullanılmakta olup az adetli ürünlerin poşetlenmesi, muhafaza edilmesi, tüketiciye kolay sunulması için talep görmektedir. Perakende ürün satışı yapılan alanlarda da Kilitli poşetler yaygın şekilde kullanılmaktadır.

Gösterilen sonuç sayısı: 45

Kilitli Poşet Nerelerde Kullanılmaktadır?

  • Tuhafiye alanında ufak ürün ve malzemelerin düğme, iplik gibi çeşitli ürünlerin paketlenmesinde kullanmaktadırlar.
  • Sanayi alanında çeşitli ufak boyutlardaki vida, somun ve çeşitli aksamların paketlenmesi ve muhafazasında kullanılmaktadırlar.
  • Elektronik ürünlerin paketlerinin içerisinde yardımcı ekipmanların paketlenmesinde kullanılmaktadırlar.
  • Gıda alanında tuz, şeker ve baharat gibi gıdaların paketlenmesinde kullanılırlar.

Yukarıdaki sıralamalar dışında yine listelemediğimiz bir çok alanda kullanımı bulunmaktadır.

Kilitli Poşet Çeşitleri

Kilitli poşetlerde tercih ve kullanım durumuna göre Baskılı veya baskısız kullanım bulunmaktadır. Ürün grubu ve ihtiyaca göre dileyen müşterilerimiz poşet üzerine baskı talebinde bulunabilirler. Firmamız kilitliposet.net sizlere her iki türede çözüm sağlayabilmektedir. Ürünle ilgili tüm merak edilen ve öğrenmek istediklerinizle ilgili uzmanlarımızla dilediğiniz zaman kolayca iletişim kurabilirsiniz.