Küçük Boy Kilitli Poşet

By Poşet In Kilitli Poşet, Poşet İmalatı No comments

Ufak hacimli ürünlerin ambalaj çözümleri küçük boy kilitli poşet ile son derece kolay. Hem ekonomik ambalaj ve koruma hemde uygun fiyat arıyorsanız bu poşetler sizlere en iyi çözümü sağlayacaktır. Şeffaf görünü sayesinde poşetin ağzı açılmadan ve temas edilmeden görülmesi sağlanmaktadır. Kilitli poşet ölçüleri küçük, orta ve büyük boyda oldukça fazladır. 4x4cm mini ölçüden başlayıp 26x35cm ebatlarına kadar kilitli poşet üretimi yapmaktayız.

Küçük Boy Kilitli Torba İmalatı

küçük boy kilitli poşetHazır ve hemen al kilitli poşet satışımız olduğu gibi firmanıza veya projenize özel küçük boy kilitli poşet imalatıda yapıyoruz. Üretimde kullandığımız hammadde kalitesi 1.sınıf olup son derece kaliteli ürünler sunuyoruz. Şeffaf poşet, Doypack poşet, çıtçıtlı ve fermuarlı gibi bir çok farklı model ve tasarımda imalatımız bulunmaktadır. Bu poşetlerin üzerine sizlerin talebi dahilinde baskı da yapabilmekteyiz. Firma logosu, çeşitli bilgilendirme ve irtibat ve seri numaralarıda işleyebilmekteyiz. Firmamız İstanbul, Ankara, İzmir, Bursa, Konya, Gaziantep başta olmak üzere Türkiye’nin bütün şehirlerine teslimat yapmaktadır.

Küçük Boy Kilitli Poşet Üreticileri

Kilitli poşet imalatçıları olarak sektörel ihtiyaçların farkındayız. En nitelikli ve uzun ömürlü poşet üretimini yapmaktayız. Dayanımı yüksek ve kullanışlı ürünlerimiz sizlere tüm kullanımlarda katkı sağlayacaktır. Küçük boy kilitli poşet siparişlerinizi hemen bizlere sitemizdeki telefon numaralarından ulaşarak iletebilirsiniz. Hızlı teslimat, kaliteli ürünler ve en uygun kilitli poşet fiyatları ile sizlere hizmet vermekten mutluluk duyarız.