Günden güne Kilitli poşetlerde kullanım sıklığı artmaktadır. Baskılı Kilitli Poşet ürünlerimizle sizlere istediğiniz farklı özelikleri sunmaktayız. Normal tip Kilitli torbalar dışında Baskılı olarak üretimini yaptığımız bu poşetlerle daha verimli bir kullanım sizleri bekliyor. Baskısı sayesinde poşetim üzerine ister firma logonuzu ister poşet içinde bulunacak ürün hakkındaki detaylı bilgileri müşterilerinize sunabilirsiniz. Baskıda ayrıca istediğiniz renk kullanımıda bulunmaktadır. Firmamız hem Kilitli poşet üretimini hemde baskıyı kendi tesislerinde yapmaktadır.

Baskılı Kilitli Poşet

Baskılı Kilitli Poşet

Kaliteli Uygun Fiyatlı Baskılı Kilitli Poşetler

kilitli poşet

kilitli poşet

Bildiğiniz üzere ambalaj üzerine ülkemizde oldukça fazla bir tüketim bulunmakta olup bununla beraber sektöre üretim yapan firmaların sayısıda günden güne artmaktadır. Poşet grupları ticari hayatın teknoloji ile birlikte sürekli yükselen bir ivmede olması ile birlikte farklı poşet gruplarıda ihtiyaç haline gelmiştir. Kilitli poşetlerde bu gereksinimlerden öne çıkan ürünlerden biridir. Kimi zaman gıda paketlemede kimi zaman elektronik bir eşya veya sanayide civata paketlemede kullanım poşetler son derece kullanım kolaydı sunmaktadır. Poşet ağızında bulunan kilitli sayesinde kolayca kapanıp açılabilen bir özelliği bulunmaktadır. Ayrıca dileyen işletme sahipleri poşetlerde şeffaf kullanım isteyebileceği ve ona göre bir imalat isteyebileceği gibi kimi müşterilerimiz içi görünmeyecek şekilde poşet imalatı yaptırabilirler.

Türkiye’de her bölgeye Baskılı Kilitli Poşet Gönderiyoruz

Firmamız İstanbul merkezli üretimini yaptığı Baskılı Kilitli Poşet ürünlerini istediğiniz adrese kargo ile gönderebilmektedir. Hali hazırda ülkemizin her bölgesinden müşterimiz bulunmakta olup sizlere her ne kadar uzak olsak da kısa sürede poşetleriniz sizlere ulaştırılmaktadır. İstanbul içi toptan poşet alımlarınızda adresinize firmamız tarafından teslimat yapılmakta olup şehir dışı alımlarda ise anlaşmalı kargo firmalarımızla gönderim yapılmaktadır. Sitemiz kilitliposet.net üzerindeki iletişim sayfasından bizlere haftanın her günü kolayca ulaşabilir ve taleplerinizi iletebilirsiniz.