Kilitli poşet modelleri ve sipariş

Shopping cart
₺ 0,00

Fermuarlı kilitli poşet ülkemizde bir çok sektörde kullanımı bulunan kilitli poşet ürün gurupları arasında yer almaktadır. Farklı ebat ölçülerde firmamız tarafında üretimi yapılmakta ve satışı bulunmaktadır. Firmalara özel olarak üretim yaptığımız gibi sitemizde farklı renk ve ölçülerde online satışı da yapılmaktadır. Toplu Fermuarlı kilitli poşet alımları için online alışveriş yerine iletişim numaralarından ambalaj firmamızla görüşmeni gerekmektedir.

Gösterilen sonuç sayısı: 11

Fermuarlı Poşet Üretimi

Poşet fabrikamızda fermuarlı kilitli poşet için ihtiyacınıza özel üretim yapılmaktadır. Baskılı veya baskı olmayan çeşitleri bulunmaktadır. Zipli poşet adı ile de bilinen kilitli poşetlerin her tür çeşitleri firmamızda üretimi yapılmaktadır. Polietilen (PE) ve polipropilen (PP) tek katlı malzemelerden tek kat yada farklı kalınlarda imalatı yapılamaktadır. Poşetin tek yüzüne yada her iki yüzünede baskı yapılması mümkündür. 10 renk baskı kolaylığı bulunur. Flexo baskı seçeneği vardır. Açılır kapanır zip ve fermuarlı modelerde en iyi kalitede üretim yapmaktayız. El geçmeli modeller, eski delikli modeller ve şeffaf pencere imkanlarıda bulunmaktadır. Fermuarlı kilitli poşet üretiminde LDPE, HDPE, MDPE, OPP malzeme seçenekleri de bulunmaktadır.

fermuarlı kilitli torba

Toptan Fermuarlı Kilitli Torba

Fermuarlı kilitli poşet hemen hemen bir çok sektörde kullanımı bulunan ve gittikçe yaygınlaşan poşet türüdür. Bireysel kullanımlarıda olan fermuarlı poşet ürünü üretim yapan işletme ve firmalar içinde ideal bir poşet çeşitidir. Gıda sektöründe, hırdavat sektöründe, elektronik sektörü içinde fermuarlı kilitli poşet ürünleri sıkça kullanılmaktadır. Firmamızın üretimden ülkemizin dört bir yanındaki firmalara ürün gönderimi yaptığını belirtmek isteriz. Sadece kilitli poşet online satış yapmıyoruz. Toptan fermuarlı kilitli poşet için hemen sitemizdeki irtibat numaralarından bizlere ulaşabilir ve en uygun fiyat teklifini alabilirsiniz.