Kilitli Torba

By Poşet In Kilitli Poşet No comments

Ambalajlamada Kilitli Torba kullanımı günden güne artmakta ve ürün sayısıda çoğalmaktadır. Günümüzde bir çok ürün için en ideal ambalaj kulanım yöntemlerinden biridir kilitli torbalar. Şeffaf kullanım özelliği bulunan bu poşetler sayesinde ürünler ambalajın içerisinde, poşet içerisinden çıkarılmadan incelenebilmektedir. Bu sayede ürüne el değmeden gözle görülüp kontrol şansı sunmaktadır.

Kilitli Torba bir çok farklı ebatta üretimi ve imalatı yapılmaktadır. İsteyen firmalar Kilitli Torba üzerine firma amblem, logo, ürün adı ve teknik özellikleri dahil bir çok detay ve bilgilendirmeyi baskılı olarak da yaptırabilmektedir.

Kilitli Torba İmalat ve Üretim

Kilitli Torba

Kilitli Torba

Her poşet ürün grubunda olduğu gibi Kilitli Torba içinde üretim ve imalat kıymetli ve son derece önemlidir. Alım yapan firmalar ve üreticiler genelde bu tarz poşetleri tercih ederken ürün kalitesi yayından fiyatlarınıda değerlendirmektedir. Kilitli Poşet Fiyatları için en ideal alım yapacağınız yer muhakkak ki üreticilerdir. Diğer poşet çeşitlerine göre Kilitli Torba ürünleri ambalaj marketlerde adetli olarak da satılabilmektedir ancak bu gibi alımlarda birim fiyatlar oldukça yüksek seviyelerde olmaktadır.

Firmamız kendi bünyesinde imalat ve üretim kadroları ile Türkiye’nin her yerine en yüksek kalitede ve en uygun fiyatlarla Kilitli Torba ve Poşet gönderimi yapmaktadır. İletişim sayfamızdan üretim ve satış ekiplerimize ulaşabilir ve güncel fiyatlar ve tüm detaylar hakkında bilgi alabilirsiniz.

Kilitli Torba Ebatları Nelerdir?

Kilitli Torbalar

Kilitli Torbalar

Standart Kilitli Torba ebatları dışında üretim ve imalat fabrikamız sayesinde farklı ebatlarda da bizlerden sipariş verebilirsiniz. Kilitliposet.com üzerinden alım yapan ülkemiz genelinde bir çok üretici ve ithalatçı firma bulunmaktadır.  Aşağıda istemiş olduğumuz ebatlar en sık tercih edilenlerdir. Bunlar dışında da ürün gruplarınıza özel üretim ve imalat bünyemizde yapılabilmektedir.

  • 4x4cm – 5X5cm – 6x7cm
  • 7X9cm  – 9x11cm  – 10x12cm
  • 11x14cm  – 13x16cm  – 15x18cm
  • 16x20cm  – 17x23cm  – 19x25cm
  • 21x27cm  – 23x31cm  – 26x35cm