Ambalajlarda yeni nesil ürünlerden biri olan Kilitli Plastik Poşet ürünleri son derece kullanışlı olup bir çok alanda yaygın şekilde tercih edilmektedir. Adından anlaşılacağı üzere kilit sistemi sayesinde içerisindeki ürün son derece iyi şekilde muhafaza edilebilmektedir. Gıda türü ürünler Kilitli Plastik Poşet içerisinde saklanabilmektedir. Kilitli sitemi nedeni ile içeriye hava giremeyeceği için koruma sağlamaktadır. Kilit özelliğide son derece dayanılı olup sayısız kere açılıp kapanılması mümkündür ve kolay kolay bozulma yapmaz.

Kilitli Plastik Poşet

Kilitli Plastik Poşet

İmalattan Kilitli Plastik Poşet Ürünleri

Firmamız Baskılı veya Baskını Kilitli Plastik Poşet ürünlerini sizlere istediğiniz ebatlarda ve kalınlıkta üretebilmektedir. Hangi sektörde olursanız olun eğer bu tarz bir poşete ihtiyacınız varsa imalattan çözümler son derece uygun olacaktır. Hazırda satılan ve belirli standa ölçüleri olan az adetli alımlarda fiyat birim olarak son derece yüksek olacaktır. Toptan Kilitli Poşet siparişi ile alım yapmanız halinde oldukça uygun fiyatlara sizlere gelecektir.

Kilitli Plastik Poşet

Kilitli Plastik Poşet

Kilitli Plastik Poşet

Neden Kilitli Plastik Poşet Tercih Etmelisiniz?

Ürünlerin muhafazasında, düzenli ve tertipli paketlenmesinde ambalaj ürünlerine mutlaka her alanda ihtiyaç duyulmaktadır. Sizlere üretimden imal ettiğimiz Plastik Kilitli Poşet ürünlerimizi seçmeniz için bir çok neden sunmaktayız. Kilitli Poşet Fiyatları ve ürün hakkında çok daha detaylı bilgi almak isteriz bizlere hemen iletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz. Sipariş Vermek için İstanbul, Ankara, İzmir, Bursa gibi  büyükşehirler dahil her ile ve semte gönderimimiz bulunmaktadır.

  • Gıda, Kuru Meyve, Sebze paketlenmesi için son derece elverişli ve uygun bir poşet türüdür.
  • Metal Sanayi sektöründe ufak hacimli civara, somun ve ufak parçaların ambalajına en elverişli üründür.
  • Tekstil sektörü içinde Kilitli Plastik Poşet kullanımı bir çok çözüm sağlamaktadır.
  • Elektronik ürünlerin ufak parçalarının ambalajında da dünya genelinde en çok kullanılan poşet türüdür.