Kilitli Buzdolabı Poşeti

By Poşet In Kilitli Poşet, Poşet No comments

Gıda ürünlerinde ambalaj kullanımı oldukça yaygın olmuştur. Buzdolabı poşetleri de bunlardan biridir. Kilitli Buzdolabı Poşeti üretimi yapan firmamız son teknoloji makinaları ile sektörel çözümler üretmektedir. Adetli üretim dışında gıda markalarına toptan poşet üretimi yapmaktadır. Her ne kadar donuk gıda ürünlerinde daha fazla tercih ediliyor olsada sürekli artan farklı talep ve ihtiyaçlara da cevap vermektedir.

Toptan Kilitli Buzdolabı Poşeti Üretiyoruz

Kilitli Poşet

Kilitli Poşet

Gıda üreticileri yada toptancı veya farklı aracı firmaları için Toptan Kilitli Buzdolabı Poşeti üretimimiz bulunmaktadır. Azami 10 kg üretim desteğimiz de bulunmakta olup uygun fiyatlar için daha yüksek kiloda alım yapmanız önerilmektedir. İlk defa Kilitli Buzdolabı Poşetleri yaptıracak işletmeler için klişe uygulamasına ihtiyaç bulunmaktadır. Ancak daha önce farklı yerlerden Kilitli poşet yaptırmış olanlar ise bizlere klişe çalışması iletmesi surumunda daha hızlı çözümler elde edebilmektedir. Ayrıca Poşet Klişe bedeli ödemesi de yapmamaktadır.

Kilitli Buzdolabı Poşeti Fiyat teklifini hemen uzmanlarımıza ulaşıp alabilirsiniz. Türkiye genelinde her bölgeye poşet üretimi ve gönderimimiz bulunmaktadır. En kısa sürede kaliteli ve uzun ömürlü, dayanıklı poşet üretimi için bizlere ulaşınız.