Alüminyum Kilitli Poşet

By Poşet In Kilitli Poşet, Poşet İmalatı No comments

Ambalaj ürünleri arasında Alüminyum kilitli poşet son yıllarda en çok aranan ve ilgi gören ürünlerin başında gelmektedir. Gıda poşeti denildiğinde ilk akla gelen poşetler arasında yer almaktadır. Piyasada bir çok farklı isimle bilinmektedir. Doypack, Oturan poşet bu isimlerinden bir kaçıdır. Firmamız tüm kilitli poşet ürünlerinde olduğu gibi Alüminyum kilitli torbalanacak üretiminide yapmaktadır.

Alüminyum Doypack Kilitli Poşet

alüminyum kilitli torba poşetAlüminyum kilitli poşet bir çok farklı ürün ambalajı ve depolanması için tercih edilmektedir. Kahve ambalajı, çay, çeşitli doğal ürünler, kraker, peynir, kurabiye, şekerleme, meyve, cips, fındır, toz ürünler ve acil hayvan ürünlerinin ambalajlanması için en ideal ürünlerdir. Kahve üreticileri uzun yılladır doypack ambalaj ürünlerini tercih etmektedir. Bununla birlikte kuru mama üreticilerinin de ilk tercihi yine alüminyum kilitli torba ürünleridir.

Alüminyum Kilitli Poşet Özellikleri

En x Körük x Yükseklik (cm) : 11 x 7 x 18,5 standart ölçüleri bulunan Alüminyum kilitli poşet ürünleri 130 mikron kalınlığa sahiptir. Kilitli Kapatma, Yırtma Çentiği, Alüminyum iç kısım özelliklerine sahiptir. Tekrar kullanıma en uygun poşet ürünlerdir. Poşetin üzerine baskı kolayca yapılabilmektedir. Müşterilerimize taleplerine göre baskılı ve baskısız üretim yapabilmekteyiz.

  • Oksijene, neme, kokulara ve UV ışığına karşı yüksek koruma avantajı sunar.
  • Kilitli özelliği sayesinde kolay açılır kapanır özelliği sağlar.
  • Ortalama hacim olarak 100gr civarında gramaj sağlar
  • 5 Katmanlı bariyere sahiptir.
  • Dik konumda toran poşet özelliği bulunur.

Alüminyum Oturan Poşet

Poşet fabrikamız Alüminyum oturan poşet Doypack için Türkiye geneliden üretim imkanı sunmaktadır. İstediğiniz adette ve kiloda üretim imkanımız bulunmaktadır. Her il ve ilçeden bizlere ulaşabilir ve hemen sipariş verebilirsiniz. Hızlı üretim ve imalat avantajı ile kısa sürede ürünleriniz adresinize gönderilmektedir. Alüminyum kilitli poşet imalatçısı olarak en uygun fiyatlarla hizmet veriyoruz. Sitemiz üzerenden firma uzmanımızla hemen detayları görüşebilirsiniz.